Meble i wyposażenie kuchenne na wymiar

W naszej firmie tworzymy meble do każdego pomieszczenia, jednakże kuchnie to nasza wielka pasja. To w tym pomieszczeniu rodziny spędzają najwięcej czasu, to tutaj często kierujemy nasze kroki zaraz po przyjściu do domu i to tutaj wielokrotnie zaglądają nasi Goście – nawet, jeśli spotkanie toczy się w innym pokoju!

Meble do kuchni na wymiar

Producent zadbał o to, aby czas spędzony w tym wnętrzu był czasem jak najbardziej przyjemnym i wygodnym. Minęły już czasy, kiedy miejsce do gotowania kojarzy się głównie z pracą – obecnie jest to często ciepłe i przytulne pomieszczenie, w którym z chęcią przesiadujemy. Powinno być więc funkcjonalne i wykonane z jak najlepszych materiałów, które zapewnią długą i bezawaryjną żywotność. W połączeniu z estetycznym wyglądem i kolorami, dopasowanymi indywidualnie do każdego naszego klienta, jesteśmy w stanie stworzyć najlepsze meble kuchenne na wymiar!

Producent rozwiązań na co dzień

Naszą dewizą jest konsultacja z klientem oraz szczegółowy plan całego pomieszczenia w połączeniu z ergonomią. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia staramy się każdemu z naszych klientów jak najlepiej przedstawić możliwości, produkty i kreatywne rozwiązania, zależne od wielkości pomieszczenia, ale również od możliwości budżetowych.

Jesteśmy w stanie tworzyć przestrzenie na każde życzenie od purystycznych wariantów PREMIUM na wymiar z lakierowanymi frontami, kamiennymi blatami roboczymi z bardzo nowoczesnym sprzętem AGD wkomponowanym w meble, po małe studenckie kuchnie z niskim nakładem finansowym, lecz praktyczne i o długiej żywotności.

Remont czy budowa? Produkty na wymiar do każdego wnętrza

Projekt na wymiar zaczyna się już w momencie budowy domu czy remontu domu lub mieszkania, dlatego zachęcamy, aby w porę zadbać o odpowiednie zaplanowanie wnętrza. Wszystkich, którzy mierzą się z zamiarem stworzenia tego wyjątkowego w każdym domu miejsca, zachęcamy do kontaktu z nami. Specjaliści z SOLA pomogą przekuć te pomysły w rzeczywisty, namacalny produkt.

Z chęcią wykonamy dla Was kuchnię marzeń na terenie śląskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego! Jesteśmy zdania, iż dobrze zaprojektowane meble są początkiem zadowolenia naszych klientów, a wykonanie i jakość zapewniamy w 100%.