Meble dla firm na wymiar

SOLA to nie tylko rozwiązania na wymiar do domów – w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów, jakimi są meble dla firm i do sklepów. Nasze umiejętności i wiedza pozwalają nam na stworzenie funkcjonalnych, wygodnych i przede wszystkim, przyjemnych dla oka rozwiązań, które sprawdzą się zarówno w sali konferencyjnej lub biurze typu open space, jak i w sklepie odzieżowym oraz biurach członków zarządu.

Meble sklepowe i biurowe na wymiar

Producent zadbał o jak najlepsze materiały i maszyny, z których korzystać mogą nasi pracownicy, których dużą część stanowią projektanci oraz stolarze. Dzięki naszemu doświadczeniu, które zdobyliśmy projektując i wykonując wyposażenie stoisk handlowych, możemy poszczycić się ogromną wiedzą i umiejętnością wykonywania jak najbardziej pojemnych oraz funkcjonalnych rozwiązań.

Meble do sklepów i dla firm to nie jedna seria, z której każdy nasz Klient ma wybrać sobie odpowiadający im model – to wykonane na wymiar wyposażenie, które pozwoli na sprostanie wszystkim potrzebom danej przestrzeni. Niezależnie, czy nasi Klienci pragną stworzyć wygodne półki z wysuwanymi i pojemnymi szufladami, które świetnie sprawdzą się w handlu, czy może potrzebują odpowiednich regałów do biur i magazynów – z całą pewnością jesteśmy w stanie wyprodukować odpowiednie modele, które w 100% spełnią oczekiwania i pozwolą na jak najlepsze korzystanie z danej przestrzeni.

Projektujemy i produkujemy wyposażenie do firm, urzędów, handlu oraz gastronomii głównie w województwie opolskim, śląskim oraz dolnośląskim.