Meble dla domu i firmy

Jako jedna z pierwszych firm w naszym regionie zaczęliśmy przed 10-cioma laty projektować i produkować meble na stoiska targowe całej Europy. Meble wyprodukowane u nas upiększały i nadawały funkcjonalności stoiskom w prawie wszystkich dużych miastach Europy.

Chcąc wykorzystać to doświadczenie na naszym rynku regionalnym postanowiliśmy produkować meble dla sklepów, biur czy hoteli.

Meble dla firm

Posiłkując się ciekawymi rozwiązaniami okuć i dużym wachlarzem ciekawych materiałów tworzyliśmy już biura dla dyrektorów czy prezesów firm, jak również biura księgowości czy urzędów, gdzie konieczne są rozwiązania do magazynowania dużych ilości teczek czy segregatorów.

Mocną stroną architektów, z którymi współpracujemy są również projekty sklepów, butików, perfumerii, a nawet piekarni, kafejek czy restauracji. Wykorzystując ich pomysły jesteśmy w stanie odtworzyć dokładny wygląd pomieszczenia, sugerując się wizualizacjami stworzonymi przez nich.

Meble dla domu

Projektując i tworząc meble dla innych pomieszczeń niż domy czy mieszkania nie zapominamy jednak o naszych klientach, którzy chcąc upiększyć jak również dopasować meble w swojej sypialni czy przedpokoju decydują się na meble stworzone na wymiar, meble o wysokiej funkcjonalności oraz indywidualnym „Designie”.

Dla nich właśnie tworzymy szafy, garderoby, komody czy też meble łazienkowe. Dopasowujemy odpowiednie materiały, aby meble te cieszyły się długą żywotnością, były wytrzymałe a zarazem urzekły pięknem.

Dobrze zagospodarowane pomieszczenie, chociaż to najmniejsze można zamienić w prawdziwą oazę przestrzeni, wykorzystując akcesoria takie jak kosze na ubrania, półki wyjezdne czy pojemniki na krawaty, zegarki czy biżuterie.

Największym „hitem” na pewno są chowane półki na buty, które najbardziej satysfakcjonują nasze klientki. To w nich można pomieścić dużą ilość butów na małej powierzchni.