Salon kuchni

W naszej firmie tworzymy meble do każdego pomieszczenia, jednakże kuchnie to nasza wielka pasja. To w tym pomieszczeniu rodziny spędzają najwięcej czasu.

Dlatego właśnie pomieszczenie to powinno być funkcjonalne i wykonane z jak najlepszych materiałów, które zapewnią długą i bezawaryjną żywotność, w połączeniu z estetycznym wyglądem i kolorami, dopasowanymi indywidualnie do każdego naszego klienta.

Naszą dewizą jest konsultacja z klientem oraz szczegółowy plan całego pomieszczenia w połączeniu z ergonomią.

Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia staramy się każdemu z naszych klientów jak najlepiej przedstawić możliwości i kreatywne rozwiązania, zależne od wielkości pomieszczenia ale również od możliwości budżetowych.

Jesteśmy w stanie tworzyć kuchnie na każde życzenie od purystycznych kuchni PREMIUM z lakierowanymi frontami, kamiennymi blatami roboczymi z bardzo nowoczesnym sprzętem AGD wkomponowanym w meble kuchenne, po małe studenckie kuchnie z niskim nakładem finansowym, lecz praktyczne i o długiej żywotności.

Projekt kuchni zaczyna się już w momencie budowy domu czy remontu domu lub mieszkania, dlatego zachęcamy aby w porę zaprojektować swoją kuchnię. Wszystkich, którzy mierzą się z zamiarem stworzenia nowego wnętrza kuchennego zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Jesteśmy zdania, iż dobrze zaprojektowana kuchnia jest początkiem zadowolenia naszych klientów, a wykonanie i jakość zapewniamy w 100%.